Montag, 30. Mai 2011

Saka misiniz yavu siz?


"Sevimli" Baskan Sadri Sener ve onun "delikanli" takimi artik giderek bir saka halini almaya basladilar.

Rakibiniz, hatta düsmaniniz ne olursa olsun bir miktar onurlu olmalidir. Ne yalan söyleyeyim ve ben bunu söyledigimde belki bir takim okurlar kizacaktir ama ben son iki sezonda, Bursaspor ve Trabzonspor gibi takimlari gördükce Galatasaray iyi rakipmis demekten kendimi alamiyorum.

Kaybetmenin ve yenilmenin de bir haysiyeti bir onulu durusu olmalidir. Ama her cümlelerinde delikanliliklarina vurgu yapan bu camia bir türlü yedigi darbeyi hazmedemedi. E bu da aslinda büyüklük kibirine kapilan kücüklerin gösterecegi bir tepki sanirim, normal olarak.

Bu sakaci ekip simdi de ligin tescil edilmemesi gerektigini düsünüyormus. Dayanak noktalari ise, Türk siyaset tarihinin ve dahi futbol tarihinin son yüzyilda basina gelmis en büyük felaketlerden birisi olan Gökcekler...

Konunun detayina surdan hakim olabilirsiniz, sinirlerinize hakim olabilirseniz elbette.

1 Kommentar:

ernesta hat gesagt…

Bence düşünceniz çok yanlış. Son 5 yıl içinde ne zaman şampiyonluk yarışı yaptık onlarla. Zaten Fenerbahçe düşmanlarının birliği ve beraber haraket etmesi son 5 yıldır profesyonelce organize olmuş durumda. Daha önceleride düşmanlardı ama bu kadar organize değillerdi. Lig bitmiş, iş bitmiş bu adamlar neden hala bağırır? Emre nin mejerinin asistanın attığı mesaj ile uğraştıklarına aldanmamak lazım. O olmasa başka bir şey bulacaklardı. Karşımızdaki cephe, yani "Fenerbahçe düşmanları" gelecek senenin yatırımını yapıyor, şimdiden kafa bulandırılıyor.
Olayları soğukkanlılıkla inceleyip, bu oynanan oyunu boşa çıkarmalıyız. En büyük rakibimize ( biz hala kendilerini rakip olarak görüyoruz, ama onların gözünde bizler bir düşmanız ) hakketmediği sıfatlar, takmamalıyız.