Montag, 9. März 2009

Bilica'ya kanca... derhal!Ögrendigimiz haberlere göre Lugano, uctu ucacak belki de uctu coktan ya da ucmasi kesin... Adresi, yani yeni adresi Lazio deniliyor... Bilmiyorum...


Sayet Fenerbahce sampiyon olamazsa, ve Lugano da elden kacarsa bakin siz taraftarlarin Aziz Yildirim ve yönetimine duyacagi öfkeye...


Tuncayve Aurelio'dan sonra Lugano'nun da gitmesi karsisinda tahmin ediyorum sinir krizine giren cok olacaktir... Haklilar mi; kesinlikle hayir... Daha önce degindim bu konuya...


Öte yandan iyi oyuncu mu Lugano, ben kendisi icin ancak "eh" diyebiliyorum... Ayrica saha icindeki "psikopat" rolleri de bana cok itici geliyor... Galatasaray'daki Bülent Korkmaz'dan ayni nedenlerden ötürü nefret ederken sirf Fenerbahce formasi giyiyor diye sevecek degilim bu tip adamlari.


Onun zaten cok iyi savunma oyunculugundan ziyade saha icerisindeki agresifligi ve mücadelesiydi Fenerbahcelileri cezbeden... Yerine daha iyisini elbette bulmak mümkün... Benim adayim, Sivaspor stoperi Bilica... Fenerbahce derhal transfer girisimlerine baslamali kendisini...

Kommentare:

musti336 hat gesagt…

Bence de cuk oturur.. Kadıköy'deki iki maçta da izleme imkanım oldu kendisini.. En az Lugano kadar sert bir oyuncu kendisi, biraz agresif sanki ama Lugono'nun yanında pamuk gibi kalır tabii..

Sezon sonunda sözleşmesi bitiyormuş sanırım.. İlla ki takibindedir bazılarının..

ahmtblt hat gesagt…

Oooo Hocam,

sen nerelerdesin yahu... Kac haftadir güncellenmiyor senin blog..?

musti336 hat gesagt…

:). Hocam bu sene futboldan soğuttu bu takım beni.. Hiç Fenerbahçe, futbol konuşmak, yazmak gelmiyodu içimden.. Bir de tatil filan teknolojiden uzak kalınca da blog güncellenmez oldu.. Neyse artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz :)..

Bu arada postun konusundan uzaklaştık iyice.. Yakınlaşalım tekrar.. Bilica sözleşmesini uzatmış galiba.. Gerçi Fenerbahçe'nin kendisini istemesi halinde bu, pek sorun olmaz bence..

ahmtblt hat gesagt…

Sözlesmesinin devam ediyor olmasinin sikinti yaratmayacagini ben de düsünüyorum.

Fenerbahce yönetiminin Sivas yönetimiyle iyi anlastigini biliyoruz. Simdiden tartisilmaya baslanmasi ama özellikle Sivas adina iyi olmaz o yüzden bu konuda herhangi bir calismanin yapilmiyor olmasi da simdilik anlasilabilir.

Yasin ve Can Arat'in da gidecegi söylenip duruyor. Galiba Antep'ten Bekir de gelecek seneye.. yani yeni sezona... Ki o da cok iyi bir isim, bence.